domki letniskowe anastazja

domki letniskowe anastazja

Gru 29

Życie i tragedii Chris Benoit

Wrestling jest chyba najlepiej opisać jako „opera mydlana z mięśni aktorów.” Ci mężczyźni i kobiety, które poświęciły swoje życie na utrzymanie odbiorców i fanów rozrywkę z olśniewającymi ruchów sygnatur i ich często skomplikowane powrotem historie. Z biegiem lat, tylko wybrańców udało się wnieść trochę więcej o sobie na ring i uchwycić uwagę wszystkich, ale nic z surowego emocji i talentowi.przychodnia nfz żary Te półbogowie pierścienia są półbogowie w sobie; i choć ich światło jest od dawna wygaszone z powierzchni ziemi, a ich historie będzie żyć w sercach swoich fanów.

Jednakże, istnieje ciemna strona torby papierowe wrestlingu. Wszystko może być skryptów i każdy jest na działania. Jedna uwaga jednak, niebezpieczeństwa i przemoc są aż nazbyt prawdziwe. Wiele karier zostały tragicznie przerwana z powodu chwały przemocy. Cena sławy przychodzi na wysoką cenę, czasami kosztem życia.

Jednym z bardziej znanych tragiczne historie wielu fanów wrestlingu jest to, że Chris Benoit. Znany ze swoich niezwykłych umiejętności technicznych, Benoit pozostaje jednym z najbardziej popularnych i szanowanych zapaśników do tej pory. Urodził się jako młody chłopiec, Christopher Michael Benoit ubóstwiany zapasy takich mistrzów jak Bret Hart i Dynamite Kid.

Po obejrzeniu licznych pirackich kaset meczów swojego idola za młody Benoit postanowił dołączyć do swoich bohaterów w świecie wrestlingu. Choć jego ojciec nie był fanem sportu, był jednak popierają śnie syna. On nawet zakupiony zestaw odważników dla swojego syna do treningu siłowego i rozwoju mięśni. On później pozwalają Benoit jechać do Calgary trenować w rodzinie Hart „Dungeon”. W tym czasie Chris był szkolony pod okiem zarówno Bruce i Stu Harta. Trening był męczący, ale to okazać przydatne na nadchodzące lata. Gdy Benoit rozpoczął swoją karierę w zapasach w 1985 roku, który właśnie skończył szkołę i pracował w Wrestling Stu Harta.
Artykuł dzięki: